"Dzień nad morzem" - kartka z pamiętnika.

Jest 28 lipca. Właśnie minął pierwszy dzień nad morzem. Razem z rodziną postanowiłam wyjechać na wakacyjny odpoczynek, aby oderwać się od codziennych zajęć, obowiązków i kłopotów.

Rano obudziły mnie gorące promienie słoneczne, padające na moją twarz. Po obfitym śniadaniu wyjechaliśmy na małą wycieczkę. Zobaczyliśmy Aleję Gwiazd i Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach oraz latarnię w Świnoujściu. Kiedy wróciliśmy do naszego mieszkania, pełni zadowolenia, zabraliśmy kostiumy i szybko pobiegliśmy na plażę. Woda była cieplutka, jak piasek. Niebo było bezchmurne, a na nim świeciło upalne słońce. Kąpaliśmy się aż do zachodu słońca, kiedy już z plaży widać było palące się lampy w mieście. Po powrocie ubraliśmy się elegancko i wybraliśmy się do wyśmienitej restauracji, w której po raz pierwszy skosztowaliśmy soczyste owoce morza.

Tym właśnie posiłkiem zakończył się ten dzień. Był to pierwszy, a tak udany. Mam nadzieję, że jutrzejszy będzie podobny, albo jeszcze lepszy. Ale na razie – dobranoc!Spróbuj na http://zadane.pl. Rozwiązują 2500 zadań dziennie!
Dodana 2005-09-07 10:33:26 przez [ Munia ]. ID: 4698

Szukaj innych materiałów. Mamy ich: 120 156!:
Twoja wyszukiwarka
Ta praca jest plagiatem? Aby zgłosić plagiat skorzystaj z formularza kontaktowego.
Aby móc komentować zarejestruj się w naszym serwisie, lub jeśli masz konto zaloguj się
Strona główna