Charakterystyka mojej przyjaciółki

Moja przyjaciółka nazywa się Ania, ma 15 lat i pochodzi z Sułkowic, małej miejscowości, położonej niedaleko Myślenic. Poznałyśmy się cztery lata temu na obozie tanecznym.

Ania ma niebieskie, duże oczy oraz ciemne długie falowane włosy. Jest wysokiego wzrostu szczupła i zgrabna. Ubiera się zwykle sportowo, ale w strojach odświętnych również świetnie wygląda. Twarz na zaokrągloną, na której najbardziej widoczne są długie, czarne jak węgiel rzęsy. Wszyscy jej zazdroszczą najpiękniejszej oprawy oczu. Gdy Ania otworzy szeroko oczy, stykają się z wąskimi brwiami, które pasują do jej jasnej karnacji.

Moja przyjaciółka jest bardzo koleżeńska u uczynna. Chętnie pomaga innym w nauce i zawsze znajduje na to czas. Jest bardzo mądra, o czym świadczy, iż została najlepszą uczennicą roku szkolnego 2003/2004. Bardzo lubi przedmioty ścisłe, lecz jej ulubionym przedmiotem jest informatyka. Ona wręcz kocha komputery. Mogę się jej zwierzyć ze wszystkich moich sekretów i wiem, że nigdy mnie nie wyśmieje ani nie zdradzi powierzonej jej tajemnicy. Jedyną jej wadą jest gadatliwość. Gdy się z kimś spotka, najpierw ona musi isę wygadać, a później dopiero da dojść do słowa osobie, z którą rozmawia. Jest wesoła, jej twarz zawsze promieniuje uśmiechem. Nigdy się nie złości, nie obraża. Z Anią nie można się nudzić, zawsze ma tysiące nowych, często zwariowanych pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Ania jest bardzo odpowiedzialną osobą. Często pod nieobecność rodziców swojej rocznej kuzynki, opiekuje się nią. Ma wiele koleżanek i kolegów, jest lubiana przez wszystkich.

Bardzo lubię moją przyjaciółkę, uważam, że jest ona najlepsza dziewczyną na świecie. Jest moją bratnią duszą. Jestem bardzo dumna, iż mam tak wspaniałą przyjaciółkęSpróbuj na http://zadane.pl. Rozwiązują 2500 zadań dziennie!
Dodana 2005-09-07 10:26:20 przez [ Iza Ostrowska ]. ID: 4071

Szukaj innych materiałów. Mamy ich: 120 156!:
Twoja wyszukiwarka
Ta praca jest plagiatem? Aby zgłosić plagiat skorzystaj z formularza kontaktowego.
Aby móc komentować zarejestruj się w naszym serwisie, lub jeśli masz konto zaloguj się
Strona główna